top of page
Dodaj nagłówek (8).png

10% na zakupy online! Z kodem DKKR21

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

Skup książek

Miłośnicy czytania wiedzą, że papierowych książek, podręczników i gazet jeszcze długo nie zastąpią ich elektroniczne alternatywy. My z kolei wiemy, że czasem brakuje pomysłu, co zrobić z przeczytanymi i niepotrzebnymi już dziełami.

Skup książek krok po kroku

1.

Zadzwoń lub napisz maila w godzinach 9-18.

2.

Wycenimy katalog na miejscu lub na podstawie zdjęć.

3.

Przyjedziemy do Ciebie w dogodnym terminie.

4.

Płacimy gotówką od ręki.

5.

Dojazd i załadunek jest u nas bezpłatny.

Kontakt

Tel: 795-882-773

Skup starych książek

Antykwariat Dobra Książka KR oferuje skup książek używanych w Krakowie, umożliwiając klientom sprzedaż starych publikacji w atrakcyjnej cenie. Dla nas wszystkie książki mają znaczenie i swoją wartość, dlatego chętnie kupimy dzieła, których już nie potrzebujesz.

Zajmujemy się skupem książek na terenie Krakowa oraz całej Małopolski. Nasz antykwariat przyjmuje zarówno nowe, jak i stare i używane książki, podręczniki szkolne oraz komiksy.  Wszystkim dziełom, które do nas trafiają, dajemy „drugie życie” - zależy nam na tym, aby służyły nowym właścicielom. Jesteśmy zgranym zespołem, który fachowo podchodzi do współpracy z klientami – szybko odpowiadamy na pytania i sprawnie przeprowadzamy wycenę. Zapewniamy również wygodne warianty transportu książek, w tym także odbiór bezpośrednio od klienta.

otwarta książka
Używane Książki

Jakie książki można u nas sprzedać?

Nasz antykwariat jest zainteresowany kupnem książek różnego rodzaju. W skupie książek używanych w Krakowie możesz sprzedać m.in. beletrystykę, książki dla dzieci, poradniki, książki popularnonaukowe, lektury oraz podręczniki szkolne i wiele innych. Jesteśmy również zainteresowani popularnymi publikacjami, które z reguły można znaleźć w księgarniach. Jeżeli nie jesteś przekonany, czy przyjmiemy od Ciebie konkretną pozycję bibliograficzną, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz dostępny na naszej stronie internetowej.

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, gdzie oddać nie tylko książki, ale i komiksy w Krakowie, nasz antykwariat jest miejscem, którego szukasz. Doskonale pamiętamy o takich klasykach jak np. „Kapitan Ameryka”, „Tytus, Romek i Atomek” czy słynny „Dragon Ball”. Jesteśmy również zainteresowani nowymi komiksami, które są lub były wydawane w ostatnich latach. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły oferty.

Dodaj nagłówek (8).png

5% na zakupy online! Z kodem DKKR21

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page